Penkiaminutė

Fotografavimas senoviniu momentinės fotografijos būdu – penkiaminute.

Įdomus senovinis fotografavimo būdas, kurio principas panašus į “polaroid”. Žmogus nufotografuojamas senoviniu fotoaparatu, tiesiai į fotopopierių, kuris iš karto ryškinamas, gaunant vienetinę nuotrauką. Tai pozityvinis nuotraukos gavimo procesas.

Penkiaminutė - smagi ir jauki fotografinė pramoga, vykstanti vasarą saulėje o žiemą ar lietingu oru - viduje, dirbtiniame apšvietime. Atvykus įsirengiame fotografavimo vietą ir ryškino vietą.

Fotografavimas vyksta lėtai, reikia išsėdėti apie 4 sekundes, vien tai yra šiuolaikiniam žmogui įdomu. Ryškiname ir džioviname nuotraukas prie svečių, sulaukiame daug klausimų, bendraujame, demonstruojame.

Įprastas tokios veiklos laikas - apie 1,5 valandos. Per šį laiką sufotografuojame vidutinio dydžio šeimos šventės svečius, išryškiname apie 30 fotografijų. Turime patirtį ir su gausesniu svečių srauti ir ilgesniu laiku. fotografuojame vestuvėse, gimtadieniuose.

Šį fotografinį būdą taip pat demonstruojame ir fotografuojame mugėse, šventėse, dvaruose,  projektuose, kitokiuose įvykiuose.

Trumpas video:www.fb.com/.../2676383982373941

www.facebook.com/hashtag/penkiaminutė

https://www.instagram.com/afd.dirbtuves/

Įrašai naujienose: https://afd.lt/tag/penkiaminute/
Archyvo įrašai: https://afd.lt/archyvas/sventems/penkiaminute/

Penkiamunutė - lėta fotografija smalsiems.